Mājaslapas izveide

Ar mūsu bezmaksas mājaslapu veidošanas rīku ikviens var izveidot mājaslapu ātri un vienkārši.

Nav nepieciešamas programmēšanas zināšanas

Tava mājaslapa būs mobilajām ierīcēm draudzīga

Daudz iepriekš sagatavotu dizainu, no kuriem izvēlēties

Veido neierobežotu skaitu mājaslapu bez maksas

Mobirise

Pa spēkam katram

Esam pievienojuši savam piedāvājumam jaunu mājaslapu veidošanas rīku. Tas ir, iespējams, vieglāk lietojamais mājaslapu konstruktors. Mājas lapu izstrāde vairs nav obligāti jāuztic uzņēmumiem par lielām izmaksām. Mājas lapas izveide tagad it tik vienkārša, ka to spēj paveikt jebkurš datorlietotājs. Ar vienkārši “drag-and-drop” principu var pievienot lapai visdažādākās sadaļas, tekstu, attēlus, reklāmas bloku vai ko citu. Iespējams izveidot mājaslapas sākot ar vienkāršu informatīvo lapu līdz pat interneta veikalam. Lai Jūs varētu iepazīties ar konstruktora pamatfunkcijām, piedāvājam bezmaksas plānu – viss, kas vajadzīgs, lai publicētu savu interneta mājaslapu. Piedāvāti vairāk kā 170 gatavi dizaini, kur pietiek tikai pievienot savu informāciju, un lapa gatava! Tas ir pa spēkam jebkuram – pamēģini šeit!

Mobirise

Kāpēc uzņēmumam vajadzīga mājaslapa?

Mūsdienās mājaslapa ir viena no neatņemamām sastāvdaļām sava projekta, idejas vai uzņēmuma reprezentācijai interneta vidē. Liela daļa sabiedrības mūsdienās informāciju par sev nepieciešamajiem pakalpojumiem meklē internetā, līdz ar to klients nokļūst pie pakalpojumu sniedzēja, kura pakalpojums ir vislabāk atrodams. Pakalpojumam internetā ir jābūt ne tikai labi atrodamam, bet arī reprezentatīvi un informatīvi noformētam, lai sniegtu visu klientam nepieciešamo informāciju. Mūsu piedāvātais rīks nodrošina visu nepieciešamo, lai Jūs varētu pievienot informāciju par savu uzņēmumu, projektu vai personīgo tēmu. Interneta komercijas risinājumi nodrošina iespēju apmeklētājam nekavējoties veikt samaksu vai priekšapmaksu par preci vai pakalpojumu. Mājas lapa palīdzēs Jums pelnīt internetā vēl vairāk!

Kā klienti atradīs manu mājaslapu internetā?

Pirmā vieta, kur visbiežāk pakalpojums tiek meklēts, ir meklēšanas rīks, piemēram, Google. Mājaslapām.lv mājaslapu konstruktors ir veidots tā, lai atbilstu Google labas indeksācijas standartiem. Jums būs jāizdara tikai dažas vienkāršas lietas – jāpievieno virsrakstu, aprakstu un attēlu (lapas ikonu). Iespējams pievienot arī Google Analytics statistikas rīku, kas ir atzītākais rīks, kuru izmanto mājaslapu īpašnieki un administratori statistiskās informācijas iegūšanai. Vēl viena ne mazāk svarīga un arīdzan vienkārša lieta – sociālo tīklu profili, kuriem arī ir liela nozīme Jūsu lapas atrašanā. Mājaslapā viegli varēsiet pievienot saiti uz saviem sociālajiem profiliem, piemēram, Facebook vai Twitter. Lapas savienošana ar sociālo tīklu profiliem arī ir viens no Google SEO nosacījumiem. Dalieties ar savas mājaslapas rakstiem un saitēm sociālajos tīklos, lai palielinātu tās redzamību un atrašanas iespējas. Lai patīkama un veiksmīga mājas lapas izveide!

Saite uz mājaslapu konstruktoru šeit!

Nepieciešama palīdzība? Sazinies ar mums šeit.

Par mums

SIA Sana Global
43603073139

Sociālajos tīklos

The page was started with Mobirise themes